14 Cze

Jak było na Coaching Travel

Jak było na Coaching Travel z Robertem Łężakiem

Co o wyprawie coaching Travel Madera 2017 mówią uczestnicy? Rekomendacje i wypowiedzi uczestników wyprawy z rozwojem osobistym na Maderze.

Coaching Travel to nowa forma spędzania wolnego czasu z rozwojem osobistym w czasie podróży. Prowadzimy 7 dniowe wyprawy z rozwojem osobistym w małych 10-14 osobowych grupach. W trakcie wycieczek prowadzimy warsztaty rozwojowe, dzięki którym możesz lepiej poznać siebie.

Prowadzimy również wyjazdy 3 dniowe dla firm z elementami warsztatu i coachingu grupowego (team coachingu).

Dla kogo jest wyjazd?

Wyjazd jest dla wszystkich, którzy pragną się rozwijać i wzbogacać samych siebie poprzez lepsze zrozumienie swoich zachowań i postaw a tym samy lepszą komunikację z innymi i z otoczeniem.

Zobacz więcej

Czym jest coaching?

Coaching to proces, którego głównym celem jest wsparcie Ciebie w dokonaniu zamierzonej przez Ciebie zmiany w oparciu o Twoje zasoby, wartości, umiejętności i doświadczenie.

Zobacz więcej

Co daje połączenie coachingu z podróżowaniem?

To przede wszystkim wyjście ze strefy komfortu i postawienie się w innej przestrzeni, która namawia i prowokuje nas do szukania nowych rozwiązań, nowych pomysłów na siebie.

 

Coach i Mentor EMCC z akredytacją EIA na poziomie practitioner, trener i menedżer z 20 letnim doświadczeniem. Robert Łężak uczy zawodu Coacha w Norman Benett Academy na studiach podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego i Szkole Głównej Handlowej.
Translate »