Moje artykuły

 • przez Robert Łężak
  Biznes coachingowy Przekształć Swoje Starania w Sukces – Zdobądź Idealnego Klienta dla Twojego Biznesu Coachingowego KURS ON-LINE: ZBUDUJ SWÓJ BIZNES COACHINGOWY – Moduł 4. „Jak zdobyć idealnego Klienta, rozmowa po rozmowie” Rozwój biznesu coachingowego może być wyzwaniem, zwłaszcza gdy starania nie przekładają się na oczekiwane wyniki. Czy zastanawiasz się czasami, dlaczego pomimo poświęcania czasu na … Artykuł Zbuduj swój biznes coachingowy – 15.05.2024 pochodzi z serwisu Wszystko o Coachingu.
 • przez Robert Łężak
  Odkryj Możliwości Coachingowe z Podejściem Gestalt: Dołącz do Naszego Webinaru 25 Kwietnia 2024 Rozwój coacha – podróż ku efektywniejszej zmianie Jako coachowie i mentorzy, nieustannie dążymy do pogłębiania naszej wiedzy i umiejętności, aby lepiej wspierać innych w ich rozwoju. Jeden z fundamentów skutecznego coachingu to ciągły rozwój samego coacha. Rozwój odbywa się na wielu płaszczyznach … Artykuł Coaching Gestalt – 25.04.2024 pochodzi z serwisu Wszystko o Coachingu.
 • przez Robert Łężak
  Superwizja EMCC DATA: 14/05/2024 GODZINA: 10:00 – 13:00 SUPERWIZJA GRUPOWA ONLINE DLA COACHÓW I MENTORÓW ZASADY ZAPISU NA SUPERWIZJĘ GRUPOWĄ: Superwizja grupowa przeznaczona jest dla coachów i mentorów tym samym usługa dostępna dla osób niezrzeszonych i członków EMCC Poland Rejestracja następuje w momencie dokonania płatności na konto EMCC Poland w konsekwencji po dokonaniu zakupu wydarzenia na … Artykuł Superwizja grupowa EMCC Poland – 14.05.2024 pochodzi z serwisu Wszystko o Coachingu.
 • przez Robert Łężak
  Executive Master of Business Administration (EMBA) Coaching i Mentoring Biznesowy Główne założenia programu • Po pierwsze poszerzenie kompetencji menedżera w obszarze umiejętności interpersonalnych oraz wspierania rozwoju innych.• Po drugie zdobycie nowoczesnych umiejętności z zakresu coachingu i mentoringu zgodnie z międzynarodowymi standardami EMCC.• Po trzecie przygotowanie do pełnienia roli Mentora i Coacha w środowisku organizacyjnym. • Po czwarte przygotowanie do zaawansowanej pracy w takich obszarach jak: rozwijanie … Artykuł Nowe studia Coaching i Mentoring pochodzi z serwisu Wszystko o Coachingu.
 • przez Robert Łężak
  Niedualność superwizji Odkryj Mądrość Niedualności w Superwizji Coachingowej: ACSN 2024 Nadchodzi! Jesteśmy podekscytowani, mogąc zaprosić Państwa do uczestnictwa w wyjątkowym wydarzeniu. To spotkanie ma na celu poszerzenie i pogłębienie naszego zrozumienia superwizji w dynamicznym świecie coachingu. Konferencja Americas Coaching Supervision Network (ACSN) odbędzie się już w dniach 19–20 kwietnia 2024 r. Będzie to arena spotkań … Artykuł Mądrość Niedualności w Superwizji Coachingowej – 19-20.04.2024 pochodzi z serwisu Wszystko o Coachingu.
 • przez Robert Łężak
  Superwizja EMCC DATA: 08/05/2024 GODZINA: 17:00 – 20:00 KATEGORIA: SUPERWIZJA GRUPOWA ZASADY ZAPISU NA SUPERWIZJĘ GRUPOWĄ ORAZ KOSZTY: Superwizja grupowa przeznaczona zarówno dla coachów i mentorów zrzeszonych w EMCC Poland, jak i niezrzeszonych.  Natomiast rejestracja następuje w momencie dokonania płatności na konto EMCC Poland po dokonaniu zakupu wydarzenia na stronie www. Płatność jest bezzwrotna, chyba że wydarzenie … Artykuł Superwizja grupowa EMCC Poland – 08.05.2024 pochodzi z serwisu Wszystko o Coachingu.
 • przez Robert Łężak
  SUPERWIZJA GRUPOWA – ANITA ORZECHOWSKA DATA 24/04/2024 GODZINA 17:00 – 20:00 KATEGORIA:SUPERWIZJA GRUPOWA ONLINE DLA COACHÓW I MENTORÓW ZASADY ZAPISU NA SUPERWIZJĘ GRUPOWĄ: Superwizja grupowa przeznaczona zarówno dla coachów i mentorów zrzeszonych w EMCC Poland, jak i niezrzeszonych.  Natomiast rejestracja następuje w momencie dokonania płatności na konto EMCC Poland po dokonaniu zakupu wydarzenia na stronie www. Płatność jest … Artykuł Superwizja grupowa EMCC Poland – 24.04.2024 pochodzi z serwisu Wszystko o Coachingu.
 • przez Robert Łężak
  Z okazji Świąt Wielkiej Nocy, pragniemy życzyć wszystkim Czytelnikom portalu „Wszystko o Coachingu” owocnych poszukiwań, niczym te prowadzone przez Wielkanocnego Zajączka, oraz radości z odkrywania nowych perspektyw w biznesie i życiu zawodowym. Niech ten czas świąteczny przyniesie Państwu nie tylko chwilę wytchnienia, lecz także inspirację do rozwoju osobistego oraz sukcesów w realizacji zawodowych celów. Życzymy … Artykuł Wesołego Alleluja, Kochani Czytelnicy! pochodzi z serwisu Wszystko o Coachingu.
 • przez Robert Łężak
  Superwizja Grupowa on-line dla coachów i mentorów prowadzona według standardów EMCC Zasady superwizji: Termin: 8 kwietnia 2024 Godzina: 15:00-18:00 Spotkanie: online Koszt: 184,50 zł Co to jest superwizja grupowa? Superwizja grupowa rozumiana jest w procesie coachingu lub mentoringu, jako wsparcie merytoryczne, procesowe i psychologiczne zawodowego coacha, w prowadzeniu sesji coachingowych z konkretnym klientem lub grupą, lub … Artykuł Superwizja grupowa dla Coachów i Mentorów – 8 kwietnia 2024 pochodzi z serwisu […]
 • przez Robert Łężak
  Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu WGLĄD ZA WGLĄDEM organizowane przez Oddział Lubelski Izby Coachingu. Temat warsztatu: Opór w coachingu, czyli co? MIEJSCE Wydział Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, sala nr 101ul. Marii Curie-Skłodowskiej 4, 20-031 Lublin Zobacz na mapie TERMIN Początek: 23 Marca 2024, 10:00 (Sobota) Koniec: 23 Marca 2024, 16:00 (Sobota)  Dodaj do kalendarza Dodaj do kalendarza ORGANIZATOR Izba Coachingu Oddział Lubelskiul. Zajęcza … Artykuł Opór w Coachingu czyli co? – 23 marca 2024 pochodzi z serwisu Wszystko […]
Share This