REKOMENDACJE i OPINIE

Kontakt

Robert jest bardzo cenionym przez studentów wykładowcą

Z Robertem współpracuję od 2016 roku.

Prowadzi on zajęcia w ramach kierowanych przeze mnie Podyplomowych Studiów Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (SGH). Robert jest bardzo cenionym przez studentów wykładowcą.
W ankietach ewaluacyjnych słuchacze podkreślają jego doskonałe przygotowanie do zajęć, świetny kontakt z audytorium, profesjonalizm, ale także poczucie humoru, otwartość i inspirującą osobowość. Bardzo wysoko cenię sobie współpracę z Robertem, jego zaangażowanie, wiarygodność i rzetelność.

PROF. DR HAB. JACEK MIROŃSKI

Kierownik Podyplomowych Studiów Coachingu, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (SGH)

Pasja, spójność i nieustanny rozwój

Robert idąc swoją drogą od wielu lat inspiruje naszych studentów na studiach podyplomowych coachingu profesjonalnego do poszukiwania własnego klucza do szczęścia i życiowego spełnienia. Dziękuję.

LIDIA D. CZARKOWSKA

Consultant, Executive Coach, PHD

4 miesięczny proces coachingowy u Roberta oceniam bardzo wysoko.

Wiarygodność, Umiejętności i Dopasowanie narzędzi do człowieka to trzy rzeczy jakie w największym stopniu kojarzą mi się z pracą z Robertem. Zanim do niego trafiłem niemal rok szukałem, pytałem i rozmawiałem z innymi praktykami w branży żeby znaleźć kogoś z kim chciałbym pracować. To był strzał w dziesiątkę – polecam

MACIEJ TYLMAN

Dyrektor oddziału biura nieruchomości Lloyd Properties we Wrocławiu, Lloyd Properties

Całym sobą przekazuje wartości, które niosą za sobą metody pracy.

Jako absolwent kursu Certyfikowany Coach Praktyk, Life & Business Coaching z przekonaniem polecam Roberta jako profesjonalnego coacha, mentora, superwizora i trenera prowadzącego.
Kiedy myślę o tym co wyróżnia Roberta spośród innych coachów/mentorów i miałoby przekonać innych do tego, żeby uczyć się od niego, to pełna autentyczność. Postawy, kompetencje czy narzędzia, których nas uczył były tak spójne z tym co robił na sali szkoleniowej i poza nią, że po dziś dzień myślę sobie o nim, że on nie uczy coachingu, tylko po prostu nim jest. Całym sobą przekazuje wartości, które niosą za sobą metody pracy, którymi pracuje z klientami, i których uczy swoich studentów. A jak wiadomo już z czasów dzieciństwa, najłatwiej uczymy się przez modelowanie zachowań. Gdy poznałam Roberta i zobaczyłam jak pracuje, od razu wiedziałam, że chciałabym robić to podobnie.

Profesjonalizm, autentyczność, uważność na drugiego człowieka i niesamowita moc metafory, do tego dyscyplina połączona z luzem, otwartością i ciepłem. Tak opisałabym jednego znajlepszych nauczycieli jakich poznałam na swojej drodze. Dziękuję Robert! Za wszystko, czego nauczyłam się dzięki Tobie.

ANNA PISULA

Coach EIA, EMCC

Jestem pod bardzo dużym wrażeniem jego umiejętności

W grudniu 2017 zakończyłam kurs Certyfikowany Coach Praktyk.

Jednym z prowadzących był Robert. Muszę przyznać, że jestem pod bardzo dużym wrażeniem jego umiejętności zarówno w roli trenera, mentora i coacha, także kompetencji, wiedzy i samej osobowości.
Cała ta mieszanka powoduje, że zajęcia prowadzone przez Roberta to sama przyjemność i dawka ogromnej wiedzy teoretycznej i praktycznej. To co mnie w nim urzeka zarówno jako w prowadzącym ale także człowieku to bardzo duża uważność na innych. To powoduje budowanie bezpiecznej atmosfery. Każdy czuje się zaopiekowany, żadne pytanie nie zostaje pozostawione bez odpowiedzi, a każdy może czuć się spokojnie, że zostanie wysłuchany. Wszystko to wspiera cały proces grupowy. Bardzo polecam pracę z Robertem.

MARIA GEMBARZEWSKA-TRUONG

Senior HR Generalist / HR, Business Partner East Europe at Bridgestone Sales

Uczyć się od Ciebie jak być lepszym nie tylko coachem.

Do końca zostanie ze mną usłyszane na zajęciach prowadzonych przez Roberta powiedzenie buddyjskie „Niczego nie oczekuj, wszystkiego się spodziewaj”.

Robert dziękuję za jedną z najważniejszych lekcji w moim życiu! Uczyć się od Ciebie jak być lepszym nie tylko coachem, ale zwyczajnie lepszym człowiekiem jest bezcenne.

ANNA WODZYNSKA

New Business and Marketing Director, Havas Media Group Poland

Byłem pod wrażeniem zdolności i wiedzy Roberta.

Niewiele osób ma możliwość skorzystania ze współpracy Coachem, który jest także trenerem i mentorem.
Podczas kursu Coach Praktyk Biznesu w Norman Benett Academy poznałem Roberta.

Podczas tego kursu miałem przyjemność uczestniczyć w wykładach i warsztatach przez niego prowadzonych.
W ich trakcie byłem pod wrażeniem zdolności i wiedzy Roberta.

Potrafił tak poprowadzić zajęcia, że w ciągu kilku chwil panowała wspaniała atmosfera i zawiązywała się przyjacielska relacja.

Robert dysponuje również dużą wiedzą, którą w umiejętny sposób potrafi szybko i rzeczowo przekazać.

Zawsze miał czas by poświęcić go dla innych, do dzisiaj z sentymentem wspominam ten czas.

Polecam gorąco współpracę z Robertem, jako Coach, Trener i Mentor dostaje moje najlepsze rekomendacje.

KRZYSZTOF TOMKALSKI

Inspektor audytu wewnętrznego, Urząd Miasta Kraków

Jest egzemplifikacją znikającego coacha.

Byłam uczestnikiem kursu Certyfikowany Coach Praktyk.
Jednym z prowadzących był Rober, to duża przyjemność z Nim pracować.

Posiada w sobie spokój i ciepło co wpływa na tworzenie bezpiecznej przestrzeń do nauki.

Potrafi z każdym nawiązać nić porozumienia, nie ocenia, jego feedback jest budujący i motywujący.

Swoja wiedzę i doświadczenia przekazuje w sposób mentorski, nie narzuca “jedynie słusznych prawd”, słucha i ma gotowość uczenia się od innych.

Jest egzemplifikacją “znikającego coacha”, towarzyszem w procesie, który jest najważniejszy dla uczącego się a nie uczącego. To było bardzo cenne dla mnie doświadczenie.

KRYSTYNA BŁOCKA-SOWIŃSKA

Prezes, Międzynarodowe Stowarzyszenie Mentorów

Trafnie dobiera techniki coachingowe.

Ukończyłam kurs Coach Praktyk Biznesu pod okiem Pana Roberta Łężaka.
To wspaniałe doświadczenie uczyć się u osoby, która z pasją, zaangażowaniem i wrodzonym optymizmem realizuje się w pracy nauczyciela i coacha.

Bardzo wysoko oceniam jego wiedzę merytoryczną z zakresu coachingu i rozwoju osobistego. Pracuje z dużym wyczuciem i zaangażowaniem.

Trafnie dobiera techniki coachingowe, w sposób rzeczowy udziela feedbacku, jest otwarty na dyskusje i sugestie innych.
Profesjonalnie prowadzi superwizje coachingowe, dba o ciekawy dobór tematów, wspiera zarówno młodych, jak i doświadczonych coachów w ich codziennej pracy.

MONIKA ŁOBODZIŃSKA

Coach, trener rozwoju osobistego, Myharmony

Profesjonalista, który chce wspomóc osoby coachowane.

Robert Łężak został mi zarekomendowany jako doświadczony coach EMCC. Uczestniczyłem w sesjach prowadzonych przez Roberta w okresie od 27 kwietnia 2016 do 23 września 2016 r., cykl składał się z 6 sesji coachingowych.

Coaching dotyczył:
ODWAGA W WYRAŻANIU SIEBIE / CONFIDENT APPEARANCE
WYSTĄPIENIA PUBLICZNE / CONFIDENT SPEAKING/PRESENTATION
OTWARTOŚĆ W CZASIE SPOTKAŃ I OBRONA WŁASNEGO PUNKTU WIDZENIA / EASY AND OPEN EXPRESSION OF SELF-THOUGHTS

Celem coachingu / moim celem było:
Less operating work / more time for strategic activities/ Faster decision making for operation improvement. / Conduct the meetings/presentations Timely presenting and defend ideas

Korzyści które wyniosłem:
Główne doświadczenie wynikające z przeprowadzonych metod coachingowych, podczas których analizowałem i nazywałem uczucia jak i wartości wg których funkcjonuję.

Informacje o coachu:
Profesjonalista, który chce wspomóc osoby coachowane. Pokazuje metody możliwe do wykorzystania w życiu zarówno zawodowym jak i pozazawodowym.

BARTOSZ PORZUCEK

Spare Parts Management Manager, Firma: GATX Rail Poland Sp z o.o.

Cenię Roberta za sposób prowadzenia sesji.

Robert Łężak został mi zarekomendowany jako doświadczony coach EMCC. Uczestniczyłam w sesjach prowadzonych przez Roberta w okresie od grudnia 2015 do maja 2016 roku, cykl składał się z 5 sesji coachingowych.

Coaching dotyczył:
Life coaching + career coaching

Celem coachingu / moim celem było: Wewnętrzna spójność – podejmowanie świadomie decyzji oraz praca nad uprzedzeniami.

Korzyści które wyniosłam:
Sesje z coachem otworzyły mnie na inny punkt widzenia. Historie i przypowieści z jakimi dzielił się mój coach były dla mnie jak otwarcie księgi „ mojego wewnętrznego rozwoju ”.
Poprzez ćwiczenia, różnorodność technik oraz zadania domowe mogłam dogłębnie skupić się na pracy nad swoimi celami. Dzięki tej metodologii sama dochodziłam do wniosków wprowadzałam zmiany od razu.
Cele jakie sobie ustawiłam udało mi się zrealizować, chociaż wciąż jestem w „ drodze” . Bez coacha Roberta ta droga byłaby bardziej wyboista i dłuższa.

Informacje o coachu:
Cenię coacha Roberta za sposób prowadzenia sesji. Jest to naturalna komunikacja, która wypływa prosto z serca.
Jest coachem spójnym i wiarygodnym ale też osobą poszukująca, co powoduje, iż sesja staje się wspólną „ podróżą”.
Wszechronna wiedza oraz umiejętnością zadawania pytań coacha Roberta są jego ogromnym darem z jakim mogłam mieć przyjemność doświadczyć.
Gorąco polecam coacha Roberta jako coacha/mentora i osobę z którą warto odbyć „ wspólna podróż ” w rozwoju .

ANNA PAWŁYSZYN

Architekt wnętrz

Poprawiłem swój warsztat pracy jako lidera grupy sprzedażowej.

Robert Łężak został mi zarekomendowany jako doświadczony coach EMCC. Uczestniczyłem w sesjach prowadzonych przez Roberta w okresie od 1 kwietnia 2016 do połowy sierpnia 2016 r., cykl składał się z 8 sesji coachingowych.

Coaching dotyczył:
Wojciech Wrona – Public Sector District Manager w EMC Polska

Celem coachingu / moim celem było: uczynienie ze mnie lepszego lidera grupy oraz poprawa mojej samooceny.

Korzyści które wyniosłem:
Poprawiłem znacznie swój warsztat pracy jako lidera grupy sprzedażowej. Znacznie też wzrosła moja samoocena, a co za tym idzie poczułem się pewniej w swoim środowisku pracy. Mogę lepiej, na większym luzie pracować, a co za tym idzie wzosło moje poczucie szczęścia.

Informacje o coachu:
Robert jest osobą godną zaufania. Czułem się przy nim bardzo swobodnie co pozwalało w pełni wykorzystać potencjał sesji. Znakomicie potrafił mnie naprowadzić na właściwe rozwiązanie. Bardzo umiejętnie wykorzystywał narzędzia cachingowe podczas sesji. Przede wszystkim Robert to interesujący człowiek, z którym bardzo miło było mi spędzać czas.

WOJCIECH WRONA

District Manager – Public Sector , EMC Computer Systems Polska Sp. z o.o.

Potrafię obniżyć poziom napięcia.

Robert Łężak został mi przedstawiony jako członek zespołu Coach’ów Norman Benett.

Wybrałem sesje z Robertem ponieważ wzbudził moje zaufanie, uważałem, że jego doświadczenie i kwalifikacje odpowiadają moim oczekiwaniom.

Uczestniczyłem w sesjach prowadzonych przez Roberta w okresie od listopada 2016 do marca 2017 r., cykl składał się z 8 sesji coachingowych.

Coaching dotyczył następujących obszarów:
Umiejętne panowanie nad emocjami w komunikacji (ocieplenie komunikacji)

Korzyści które wyniosłem:
Dzięki pracy z Robertem poznałem techniki komunikacji oraz sposoby kontrolowania emocji. Dzięki technikom relaksacyjnym potrafię obniżyć poziom napięcia i lepiej reagować na sytuacje stresowe.

Informacje o coachu:
Sesje z Robertem były interesujące i przyjemne.

Robert postępował zgodnie z zasadami, które przekazał mi już na pierwszym spotkaniu.

Doświadczenie życiowe Roberta oraz jego osobowość odpowiadały „pasowały” do moich oczekiwań. Lubię rozmawiać z Robertem, a sposób w jaki prowadził nasze spotkania pozwoliły mi na lepsze poznanie siebie i samodzielne dotarcie do rezultatów.

Polecam Roberta jako doświadczonego Coach’a.

PAWEŁ WOŹNIAK

Advisory Solutions Architect, DELL EMC

Robert dał mi mnóstwo energii.

Po przeprowadzce do innego kraju i urodzeniu dziecka, przez bardzo długi czas nie mogłam się odnaleźć w nowej sytuacji. Całe moje życie zmieniło się o 180 stopni.

Robert dał mi mnóstwo energii, której wtedy tak bardzo potrzebowałam. Sesje z nim były jednymi z tych doświadczeń, które zapamiętuje się na całe życie, które dają ogromną siłę by ruszyć z miejsca i zmienić wszystko to, czego się pragnie.

Jestem bardzo zaskoczona efektami, które udało mi się osiągnąć, dzięki współpracy z Robertem, a jeszcze bardziej tym, jak szybko je osiągnęłam.
Ponieważ miałam już pewne doświadczenia w pracy z coachem i psychologiem, mogę z całą pewnością stwierdzić, że Robert jest profesjonalistą w 100 procentach i ma wyjątkową umiejętność nawiązywania porozumienia z klientem coachingu, co niestety, nie udaje się każdemu trenerowi.

Ponadto Robert nauczył mnie bardzo ciekawych technik, które będę mogła samodzielnie wykorzystać w rozwiązywaniu codziennych problemów.

SYLWIA

Share This