Norman Benett

Coaching Master Class

86 86 people viewed this event.

Coaching Master Class to 10 spotkań w ciągu roku!

Opis kursu

Kurs przeznaczony dla profesjonalistów, którzy ukończyli już kurs coachingu na poziomie Practitioner i chcieli by pogłębiać swoją wiedzę i doświadczenie.

Cały kurs składa się z 10 spotkań w ciągu roku. Każde spotkanie trwa 4 godziny 15:00-19:00. W wakacje mamy przerwę 🙂

Terminy zajęć:

Zajęcia online odbywają się raz w miesiącu, 4 godziny od 15:00 do 19:00

Wersja stacjonarna 2023

STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
17 21 21 18 16 13
LIPIEC SIERPIEŃ  WRZESIEŃ  PAŹDZIERNIK   LISTOPAD    GRUDZIEŃ
19 17 14 12

Wersja on-line 2023

STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
23 28 28 25 23 20
LIPIEC SIERPIEŃ  WRZESIEŃ  PAŹDZIERNIK  LISTOPAD  GRUDZIEŃ 
26 24 21 19

Korzyści jakie otrzymujesz:

Poznasz 10 nowych narzędzi coachingowych

Podczas naszych spotkań nauczysz się 10 nowych technik coachingowych, które będziesz mogła zastosować odrazu w swojej pracy zarówno w business coachingu jak i life coachingu.

Praktyczne ćwiczenia podczas spotkań

Podczas spotkań przećwiczysz w parach wszystkie techniki, których cię nauczymy. Będziesz wiedziała jak działają i jaka jest ich skuteczność i jak dopasować technikę do celu z którym przychodzi Klient.

Przypomnisz sobie i odświeżysz techniki

Będziemy ćwiczyć również znane techniki by jeszcze lepiej je utrwalić i rozumieć ich działanie.Dzięki temu nabierzesz pewności siebie w posługiwaniu się tymi modelami.

Krótka forma zajęć

Dzięki 4 godzinnej formule zajęć raz w miesiącu, będziesz mogła mieć czas dla siebie i dodatkowo skorzystać z praktyki coachingowej i cały czas być na czasie

Ćwiczenia w parach i trójkach

Każdy będzie mógł przećwiczyć poznane nowe techniki i odpowiedzieć na pojawiające się pytania, by w pełni je zrozumieć i utrwalić

Odpowiednie instrukcje

Podczas każdego dnia otrzymasz odpowiednią instrukcję do ćwiczenia by wiedzieć jak je wykonywać i w razie czego przypomnieć sobie jakie są kolejne kroki.

Continue Profesional Development CPD

Dzięki tym spotkaniom stale się rozwijasz i kompletujesz godziny do wspinania się na jeszcze wyższy poziome swoje praktyki, na poziem senior practitioner i master practitioner EMCC

Poznasz innych coachów

Dzięki spotkaniom będziesz mogła wymienić wiedzę i doświadczenie z innymi coachami, którzy kończyli Europejski Certyfikowany Kurs Coaching.

Przepracujesz swoje tematy z doświadczonym coachem

Na każdym spotkaniu będziesz ćwiczyć nową technikę z drugą osobą. Dzięki tym  ćwiczeniom praktycznym przy okazji będziesz mogła pracować na ważnym dla ciebie temacie z osobą, która jest doświadczonym coachem.

Program:

Nowa technika – “Wzorzec – Adaptacja”

Nowa technika – “Gór lodowa dla wielu ról”

Nowa technika – “Racjonalna Terapia Zachowań RTZ”

Myślenie krytyczne wykorzystanie w coachingu

Psychobiologia – podstawy

Panorama społeczna

Ustawienia systemowe

Nowa technika – “Chcę – mogę – wybieram”

Praca z emocjami w coachingu

Mindfulness w coachingu

Do projektów zaprosiliśmy znanych ekspertów:

Joanna Delbar

artur negri

dr Lidia D. Czarkowska

Psycholog, socjolog, antropolog; konsultant, trener, coach, mentor i superwizor. Od ponad 20 lat wspiera rozwój ludzkiego potencjału. Założycielka i dyrektor w latach 2010-2018 Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego, Twórca i kierownik trzech kierunków studiów podyplomowych: Coaching profesjonalny, Coaching menedżerski oraz Mentoring, adiunkt w Katedrze Nauk Społecznych Akademii Leona Koźmińskiego. Autorka licznych publikacji naukowych i popularno-naukowych. Posiada głęboką wiedzę, popartą długoletnią praktyką z zakresu psychologii biznesu, socjologii, antropologii, zarządzania, komunikacji organizacyjnej, motywacji, budowania zespołów, rozwiązywania konfliktów, inteligencji emocjonalnej, odporności psychicznej oraz rozwoju potencjału człowieka.

Joanna Delbar

Trener zarządzania stresem i zarządzania energią
Certyfikowany coach shri vivek jogi integralnej
Certyfikowany  nauczyciel treningu redukcji stresu mindfulness (M.B.S.R.)
Certyfikowany praktyk NLP
Certyfikowany  coach w podejściu Zen Coachingu
Mówca motywacyjny
Trener Zarządzania Stresem i Holistycznego życia. Magister sztuki. Obszarem pracy Joanny Delbar są głównie struktury biznesowe: korporacje, organizacje, instytucje. Pracuje z liderami, menadżerami , którzy na co dzień doświadczają ogromnej presji i stresu. Uczy jak mądrze stawiać granice, odnajdować pasje , dobrze planować i cieszyć się życiem.

Artu Negri

Wykładowca Executive MBA i MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W Kozminski Executive Business School odpowiada za obszar krytycznego myślenia oraz design thinking. Specjalizuje się także w przywództwie, marce osobistej, komunikacji oraz badaniach psychometrycznych (Hogan Assessment, FRIS, DiSC). Coach ICF, mentor, trener. Doradca filozoficzny, praktyk stoicyzmu. Absolwent filozofii UW. Uważa, że każdy człowiek jest autonomiczny i może być twórcą własnego życia.

Ponad 20 lat doświadczenia w biznesie, edukacji, samorządach i mediach. W przeszłości m.in. dziennikarz I Programu Polskiego Radia i prasy ekonomicznej (makro- i mikroekonomia), właściciel firmy PR, dyrektor Biura Prasowego i rzecznik prasowy Forum Ekonomicznego w Krynicy (zwanego polskim Davos), dyrektor programowy Instytutu Lecha Wałęsy oraz szef programów w rządowym think tanku Centrum Europejskie Natolin

Zobacz zwiastun

data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

Zobacz webinar z pełnym programem kursu

Film z programem kursu

Co mówią uczestnicy poprzedniej edycji

Moim zdaniem, praca coacha to praca sobą. Pracujemy swoją wiedzą, doświadczeniem, umiejętnościami. Wydaje mi się, że dla sukcesu coachee niezmiernie ważny jest poziom rozwoju coacha. Teoretycznie coaching to techniki, które polegają na zadawaniu pytań, ale już to, kiedy i jakie pytanie zadamy, tak żeby jak najlepiej posłużyło coachee, zależy od rozwoju coacha. Dlatego Kurs Master Class prowadzony przez Norman Benett dla osób, które już ukończyły kursy coachingu jest moim zdaniem bardzo wartościowy. Poza szkoleniem w nowych technikach, pogłębiłem zrozumienie technik już wyuczonych, dostałem także wgląd w metody które mnie osobiście bardzo rozwinęły, takie jak Ustawienia Hellingerowskie, Totalna Biologia czy Myślenie Krytyczne. Poza tym nie do przecenienia jest możliwość pracy w grupie zawodowych Coachów od których czerpię doświadczenia. Bardzo polecam!

Alek Skirmuntt

Ekspert rynku nieruchomości, Manager zespołu pośredników w Maxon Nieruchomości

PO skończeniu kursu coachingowego postanowiłam zapisać się na cykl dodatkowych warsztatów MasterClass. Wiedza, którą zdobyłam podczas kursu była nieoceniona i stąd założenie, że MasterClass będą takie same. Nie zawiodłam się. Każdy warsztat to nowa technika, nowa wiedza i ogromna dawka inspiracji do pracy własnej i do pracy z innymi. Udział w MC pozwolił mi również przedłużyć BYCIE w atmosferze rozwoju i rozmów z wartościowymi ludźmi.

Paulina Janiak

Work-life and work-family balance professional , Femmeritum Owner, Coach & Mentor EMCC EIA Practitioner Level, Psychologist

Master Class w Norman Benett to znakomita kontynuacja Akademii Coachingu. Nie tylko rozwija umiejętności z Akademii ale przede wszystkim jeszcze bardziej poszerza horyzonty. Kto stoi w miejscu ten się cofa dlatego polecam każdemu, kto chce się rozwijać na polu Coacha, Mentora, a w szczególności osobistym.

Artur Mróz

Manager / management at Maxon Nieruchomości || Akredytowany Coach & Mentor EMCC

„10 warsztatów w cyklu rocznym – niezwykle ciekawa inicjatywa i sama formuła – regularnego zaczerpywania wiedzy, jej ugruntowania, wymiany doświadczeń, praktykowania wcześniej poznanych technik coachingowych i tych do tej pory nie znanych, a wszystko to mając dostęp do starannie dobranych przez NB prowadzących, najlepszych z najlepszych praktyków. Bardzo różnorodny zakres. Bardzo wzbogacający i wzmacniający, przy tym w kameralnej grupie. Gorąco polecam zarówno już doświadczonym jak dopiero zaczynającym coachom/mentorom. Będę wracała do kolejnych edycji, jeśli się takie pojawią w nowej odsłonie i o nowej tematyce 😊

Iwona Szybka

Managing Director / Executive Search Consultant / Coach & Mentor EIA EMCC

Kurs Coaching Master Class to must-have na ścieżce każdego coacha, dlatego że oferuje warsztat różnych szkół i ujęć terapeutycznych (np. biologia totalna, panorama społeczna, ustawienia systemowe i kilka innych), z których można czerpać od razu po szkoleniu Master Class lub zdecydować się na dodatkowe zgłębienie tych metod. Jest to niepowtarzalna szansa, żeby otrzymać wachlarz nowych narzędzi i inspiracji, a każdy coach sam poczuje, z którymi ujęciami jest jej / mu najbardziej po drodze, ale każde z nich będzie świetnym uzupełnieniem technik coachingowych, od których zaczynamy swój warsztat jako coachowie.

Iwona Burzyńska

Communications Director Central and Eastern Europe at Alstom || EMCC Certified Coach and Mentor

Kilka punktów, za które cenię udział w kursie Coaching Master Class i dla których poszłabym na niego jeszcze raz: Duża otwartość na potrzeby grupy. Elastyczność w podejściu. Uważne słuchanie i reagowanie na to, co dzieje się w świecie doświadczonego i doświadczającego coacha. To nie tylko pogłębiony kurs o praktycznych narzędziach, nie tylko wymiana doświadczeń i spojrzenie z boku na swoją pracę, ale też szansa na to, by lepiej zrozumieć własny styl i mądrze go używać.

Agnieszka Pankau

Coach w SKANSKA

„MasterClass to wisienka na torcie dla coacha i menedżera. To możliwość nauki nowych , rozszerzonych technik, ale i okazja do poznania nowych obszarów, tematów z którymi wcześniej być może nie miało się do czynienia. Różnorodność tematów, niezwykli prowadzący zajęcia to atut tych spotkań. Polecam każdemu praktykującemu coachowi, który pragnie się rozwijać.”

Andrzej Słomka

Dyrektor Zarządzający JET LINE | Certyfikowany Coach i Mentor EMCC

COACHING MASTERCLASS to szkolenie z jasno określonymi celami, które zostały w pełni zrealizowane. Treści oraz zaproponowane metody wzbogaciły mój warsztat pracy jako coacha. Serdecznie polecam!

Małgorzata Guellard

Dyrektor Szkoły Podstawowej im.100-lecia Niepodległości Polski w Kalinówce, coach, trener, edukator

Zapytaj o cenę i dołącz do nas i ciesz się nową wiedzą przez cały rok.

Magda Piotrowska tel. +48 667 951 752

Aby zarejestrować się na to wydarzenie, wyślij swoje dane pocztą e-mail na adres robert.lezak@normanbenett.pl

Zarejestruj się za pomocą poczty internetowej: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Date And Time

2023-01-17 @ 03:00 PM
 

Lokalizacja

Online event
 
Watch video
 

Share With Friends