Cześć wszystkim!

Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami niezwykle ekscytującą informacją.

1 marca 2022 roku rozpoczęła się pierwsza edycja studiów podyplomowych z Mentoringu w renomowanej SGH Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Jako wykładowca prowadzący zajęcia, jestem niezmiernie dumny z możliwości wspierania i inspiracji kolejnej grupy pasjonatów mentoringu.

1 edycja studia podyplomowe mentoring SGH Szkoła główna Handlowa w Warszawie

Studia podyplomowe z Mentoringu w SGH to wyjątkowa oferta dla osób, które chcą zgłębić tajniki tej wspaniałej dziedziny. Co takiego wyróżnia tę pierwszą edycję? Przede wszystkim, jest to akredytowany program przez EMCC na poziomie Foundation. To znaczy że stanowi to gwarancję wysokiej jakości edukacji i uznania naszych absolwentów na rynku pracy.

Pierwsze kroki na studiach były pełne entuzjazmu i zaangażowania. Grupa, którą mam przyjemność prowadzić, składa się z utalentowanych i ambitnych osób. Studenci pragną zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne umiejętności mentorskie. W trakcie naszych zajęć, stawiamy na aktywne uczenie się, praktykę oraz twórczą wymianę doświadczeń.

Nasza pierwsza edycja studiów z Mentoringu w SGH to nie tylko nauka i zdobywanie umiejętności. To również możliwość budowania wartościowych relacji i współpracy. Każdy z uczestników wnosi ze sobą unikalne perspektywy i doświadczenia, co tworzy inspirującą atmosferę wzajemnego wsparcia.

Jestem przekonany, że uczestnicy tej pierwszej edycji studiów z Mentoringu w SGH będą mieć niezwykłą okazję do rozwoju swoich umiejętności mentorskich. Poza tym odkrywają swojój potencjałui budują sieci kontaktów w branży. Wierzę, że ich zaangażowanie i pasja przyczynią się do tworzenia pozytywnych zmian zarówno w ich własnym życiu, jak i w społeczności, w której działają.

Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądają nasze zajęcia i jak można dołączyć do kolejnej edycji studiów, zapraszam Was na stronę www.sgh.edu.pl, gdzie znajdziecie więcej informacji o programie oraz możliwość zapisu.

Razem tworzymy społeczność pasjonatów mentoringu, gotowych do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Dołączcie do nas i rozpocznijcie swoją własną podróż rozwoju!

Tu informacje o rekrutacji

https://www.sgh.waw.pl/studia-podyplomowe-i-mba/human-resources/podyplomowe-studia-mentoring

#mentoring #studiapodyplomowe #SGHSzkolaGlownaHandlowa #rozwojosobisty #kariera #pasja #inspiracja

0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This