Pragniesz się rozwijać i chcesz od życia WIĘCEJ? Więcej sukcesów, wolnego czasu, większy autorytet? Jeśli masz przed oczyma wizję lepszej przyszłości i jesteś gotów na zmiany, to najtrudniejszy krok masz już za sobą. A jeśli jeszcze nie – ten wpis może być dla Ciebie podpowiedzią, dlaczego warto o tym pomyśleć.

Masz już swój cel, ale nie znasz drogi, którą do niego dojść❓Zacznij myśleć nie o tym, czego pragniesz. Zastanów się, jakie są Twoje potrzeby? Jakie chcesz osiągnąć korzyści? Ile czasu zajmie Ci ich realizacja? Jakie potrzebne zasoby/kompetencje już posiadasz? Zapytaj siebie, kto jeszcze na tym skorzysta? Jesteś przygotowany/a na te zmiany? Świetnie! To znaczy, że już precyzyjniej określasz swoje cele i jesteś bardzo blisko do ich realizacji.

Marzy Ci się, że któregoś dnia przyjdziesz do pracy i nie będziesz musiał/a “gasić kolejnego pożaru”❓Dobra komunikacja może zdziałać cuda! Pomyśl sobie, jak wiele chaosu potrafią wprowadzić w relacji z drugą osobą zgrzyty komunikacyjne. 🤔 A teraz pomnóż te zgrzyty razy ilość członków w Twoim zespole. A co gdybyś potrafił/a rozmawiać ze swoim zespołem otwarcie i dostrzegać pojawiające się problemy już w zarodku? O ile praca Twojego zespołu byłaby wydajniejsza, a ile czasu mniej Ty mógłbyś/mogłabyś poświęcić na naprawianie cudzych błędów.

Przez to, że przez większość czasu zajmujesz się szkoleniem innych, brak Ci go na rozwijanie własnych kompetencji❓ Z pracy z moimi klientami wiem, że 👉BRAK CZASU👈 to częsta przeszkoda w rozwijaniu samego siebie. Właśnie dlatego, jeśli chcesz go oszczędzić, warto zwrócić się o pomoc do specjalistów, którzy przedstawią Ci już sprawdzone, skuteczne techniki i narzędzia – tylko gotowe do wdrożenia w życie. Jako coach mogę Ci w tym pomóc. Jeśli już teraz jesteś zainteresowana/y albo chcesz się dowiedzieć więcej, napisz do mnie, a chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania. 😉✉️

0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This