5 edycja kursu podstawy coachingu online

Wczoraj czyli 3 maja 2021 zakończyła się 5 edycja Akredytowanego kursu coachingu z EQA EMCC na pozimie FOUNDATION. Kurs trwał 6 tygodni i wzięło w nim udział 7 osób. Całoś prowadzona była na specjalnej przygotowanej platformie na której znajduje się prawie 40 filmów, quizów, zabaw i zadań podanych w bardzo ciekwawej formie. Poniżej znajdziesz kilka zdjęć z platformy.

Dla kogo jest ten kurs?

  • managerów, którzy pragną rozwijać swoje zespoły
  • trenerów, którzy pragną poszerzyć swój warsztat o nowe narzędzia
  • nauczycieli, obarczonych odpowiedzialnością, dźwigających wiele obowiązków.
  • specjalistów HR pragnących rozwijać kadrę managerską
  • wszystkich, którzy pragną się rozwijać.

Kurs wprowadzający w tematykę coachingu. Przydatny dla każdego managera, trenera, nauczyciela, specjalisty HR i wszystkich którzy pracują z ludźmi.

  • Pragniesz dowiedzieć się czym coaching jest a czym nie jest?
  • Czujesz, że czas na zamiany i rozwój w Twoim życiu?
  • Prowadzisz swój biznes i potrzebujesz nauczyć się nowych kompetencji?
  • Chcesz rozwinąć siebie i dzięki podnieść efektywność Zespołu, którym kierujesz?
  • Masz talent, który chciałbyś rozwijać w pracy z ludźmi, jednak brakuje Tobie pomysłu jak to zrobić?

Co otrzymujesz w kursie?

20 modułów z wiedzą i przykładami

To podstawa wiedzy coachingowej POZIOM FOUNDATION. W tych materiałach i nagraniach przeprowadzamy Cię przez całą wiedzę potrzebną coachowi na początku jego drogi zawodowej zgodnie z standardami EMCC. Dzielimy się w nich naszym podejściem do całego procesu coachingu i przeprowadzamy Cię przez wszystkie etapy zdobywania kompetencji coachingowych. Dokładnie omawiamy metody i techniki, które sami stosujemy w life i biznes coachingu.

Praktyczne ćwiczenia poznanych technik

Podczas kursu przećwiczysz wszystkie techniki, których cię nauczymy. Będziesz wiedział jak działają, jaka jest ich skuteczność i jak dopasować technikę do celu, z którym przychodzi Klient. Wszystko to będzie możliwe dzięki strukturze kursu i uczestniczącej grupie. Nauczymy Cię jak wyciągać refleksje z ćwiczeń praktycznych.

Gotowe techniki coachingowe do zastosowania

Aby ułatwić Tobie przygotowanie do pracy coacha, postanowiliśmy podzielić się naszymi przykładowymi schematami technik coachingowych. To gotowe techniki coachingowe do zastosowanie na każdej sesji coachingowej z klientem. Praca na tych schematach pomoże Ci zrozumieć cały proces coachingowy i pozwoli uniknąć niepotrzebnych błędów podczas sesji.

kurs podstawy coachingu coaching foundation

Konsultacje indywidualne

Każdy z uczestników może zadzwonić do prowadzących i skonsultować przerobiony materiał, otrzymać odpowiedzi na pytania, refleksje i odkrycia.

kurs podstawy coachingu coaching foundation

Pliki PDF, które pomogą Ci przećwiczyć poznane techniki

Przygotowaliśmy PDF’y, które pomogą Ci w prowadzeniu technik coachingowych. To swego rodzaju instrukcje jak działać. Dzięki PDF’om będziesz wiedziała jakie pytania zadawać i w który momencie. Ustalisz co robić z Klientem podczas sesji coachingowej Poznasz wskazówki, jak docierać do głębszych motywacji klienta.

Superwizje grupowe na żywo

Podczas poszczególnych modułów będziesz uczestniczył w webinarach z prowadzącymi na żywo. To rodzaj superwizji grupowej, na której omówimy pojawiające się wątpliwości, wnioski, emocje i refleksje z przebytych sesji coachingowych. Będziesz mogła zadać pytania na temat technik i innych aspektów pracy coacha.

kurs podstawy coachingu coaching foundation

Akredytacja Europejska EMCC na poziomie FOUNDATION

Ponieważ kurs posiada Europejską Akredytację EQA wydaną przez EMCC na poziomie Foundation, otrzymasz Europejski Certyfikat potwierdzający twoje podstawowe umiejętności Coacha. Dodatkowo dzięki ukończeniu kursu będziesz mógł przystąpić do ubiegania się o Europejską Indywidualną Akredytację EIA EMCC na poziomie FOUNDATION, w tak zwanej FAST TRACK (SZYBKIEJ ŚCIEŻCE).

Zapraszamy następny kurs podstawy coachingu online juz 7 czerwca

0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This