Jak pozyskać klientów na sesje❓

To bardzo częste pytanie, jakie zadajecie mi podczas superwizji, które jest tematem „tabu” wśród coachów. Dlaczego? 🤔

Wiele coachów nie chce się dzielić swoimi sekretami na sukces. Ja jako wykładowca i mentor przyszłych coachów, chętnie dzielę się moim doświadczeniem, dlatego postanowiłem uchylić Wam rąbka tajemnicy w tym wpisie. ⤵️

➡️Przedstawię w nim badania przeprowadzone na grupie 100 coachów przez Louise Sheppard i Evę Kovacs.* 👉 Na czym polegało badanie? Przeprowadzono ankietę, którą wysłano do 100 coachów i na podstawie ich odpowiedzi, określono, co większość z nich uznawała za pomocne w pozyskaniu zleceń. 👉Wnioski z tych badań przedstawiłem na poniższych grafikach.Jestem przekonany, że znajdziesz tam odpowiedź, na co zwrócić uwagę, aby zwiększyć szansę na zdobycie zlecenia, nawet jeśli dotychczas było to dla Ciebie dużym wyzwaniem. Wykorzystaj tę wiedzę mądrze. 😉Jeśli uważasz te sprawdzone wnioski za pomocne, podziel się nimi także z innymi. W końcu ja też zdradziłem Wam trochę tajemnicy 😉 , bo wierzę, że nauka od siebie nawzajem jest tak samo cenna, jak własne doświadczenie.

*Żródło: L. Sheppard, E. Kovacs, Successful Matching and Chemistry Sessions – Good Practice from the Perspective of Coaches and Buyers of Coaching, 2019 (komputeropis).

Więcej takich informacji znajdziesz na kanale youtube

0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This