W poniedziałek 14 lutego 2022 w walentynkowych nastrojach zakończyła się 8 edycja Akredytowanego Kursu Coachingu z EQA EMCC na poziomie FOUNDATION.

❤️ Kurs trwał 6 tygodni i wzięło w nim udział 9 osób. Całoś prowadzona była w formule 👬 ZRÓBMY TO RAZEM. ❤️Przez całe 6 tygodni prowadzący Kalina Grela – Coaching, Psychologia, Psychobiologia i Robert Łężak Akredytowany Coach towarzyszyli uczestnikom. Odpowiadaliśmy na ich pytania, zadania, ćwiczenia.Dodatkowo co tydzień podczas 6 superwizji uczestnicy zadawali dodatkowe pytania. My natomiast pytaliśmy o przeprowadzone w parach sesje coachingowe z użyciem naszych technik coachingowych.Cały kurs prowadzony jest na specjalnie przygotowanej platformie.  Platforma składa się z 40 filmów, quizów, zabaw i zadań podanych w bardzo ciekawej formie.

❤️ Walentynkowo gratulujemy wszystkim uczestnikom ukończenia 1 poziomu Coaching Foundation:

8 edycja coaching foundation online

Mirosław GucwaAnna LeśniewskaStephanie Maria MatuschekMarcelina PrzybyszPaweł OczeretkoNASTĘPNA 9 EDYCJA JUŻ 28 LUTEGO ZAPRASZAMYhttps://normanbenett.pl/courses/podstawy_coachingu_online/#coaching#coach#mentoring#mentor#robertlezak#kurscoachingu#szkolenia#norman#benett#emcc#eqaemcc#akredytacja#przewodnik#coachingtravel#masterclass#superwizja#eia#normanbenett

0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This