Coaching w biznesie

Wystąpienie 9 maja 2018 na konferencji Eurocash dla prawie 500 menedżerów z grupy Delikatesy Centrum.

Wspólnie z małżonką Kaliną Grela-Łężak podczas 2 godzinnego spotkania z właścicielami sklepów DELIKATESY CENTRUM, pokazaliśmy i przećwiczyliśmy jak można wykorzystać coaching w biznesie. Spotkanie odbyło się w sali Multikina w Złotych Tarasach, które może pomieścić prawie 600 osób. Mówiliśmy o tym czym coaching jest a czym nie jest, jakimi metodami pracuje Coach i nowoczesny Menedżer? W jaki sposób można zarządzać w sposób partnerski i coachingowy. Nie tylko pokazywaliśmy lecz również w zaprosiliśmy uczestników do 2 ćwiczeń w czasie których sami mogli poczuć na sobie jak działa coaching.

W czasie spotkania postawiliśmy sobie pytanie – Jak możemy pomóc menedżerom, wykorzystując ich doświadczenie, aby lepiej komunikowali się ze swoimi pracownikami i tworzyli takie środowisko, w jakim chce się pracować?

Od 15 lat zajmujemy się coachingiem, obserwujemy jak rozwija się na naszym rynku i jak ewoluuje. Uczymy coachingu managerów nie tylko we własnej Akademii Coachingu Norman Benett lecz również na studiach podyplomowych z coachingu w takich uczelniach jak: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie SGH, Akademia Leona Koźmińskiego ALK, czy Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie WSFiZ.  Uczymy w Polsce zawodu coacha od ponad 10 lat. Współtworzyliśmy w Polsce Europejskie Stowarzyszenie Coachingu i Mentoringu EMCC Poland, które promuje europejskie standardy etycznego i odpowiedzialnego coachingu.

Więcej na stronach

Pomogę urzeczywistnić twój pierwszy krok w dokonaniu zamierzonej przez Ciebie zmiany

0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This