Opinia uczestnika wyjazdu na Maderę

Bardzo Wam dziękuję za ten wyjazd i niesamowitą przygodę. Od powrotu minął tydzień, a ja cały czas mam ogromną radość w sercu. I wiem, że ta radość będzie trwać. Mam swój plan, swoją strategię na szczęści. A przede wszystkim czuję się silniejsza.

Wiem, że będzie to trudne, by systematycznie wdrażać ten plan w życie, ale teraz wiem naprawdę, co jest dla mnie ważne i małymi kroczkami zmierzam do celu. „Niczego nie oczekuj, wszystkiego się spodziewaj”. To głęboka myśl i ogromna mądrość, którą przywiozłam z podróży na Maderę – wyspę wiecznej wiosny.

Zawsze brakowało mi motywacji i determinacji, by coś zmienić – czy to w sferze prywatnej, czy też zawodowej. Obie sfery się przenikają i obie są ważne. Wyjazd na Maderę z Norman Benett w ramach Coaching Travel pomógł mi poukładać sobie wiele spraw i zrozumieć, co jest dla mnie naprawdę ważne. Nie wiem, czy byłoby to możliwe bez programu „W drodze do szczęścia”…

Dzięki Wam znalazłam na Maderze wewnętrzny spokój, harmonię i siłę, by zawalczyć o siebie, o swoje szczęście i by wdrażać plan na szczęście. Wróciłam odmieniona – na pewno bardziej szczęśliwa, ale przede wszystkim bardziej „łakoma” szczęścia. Rozbudziliście we mnie wiarę w to, że może być lepiej, że moje szczęście zależy od mnie. Bardzo Wam za to dziękuję.

Urszula

„Pomogę urzeczywistnić Twój pierwszy krok w dokonaniu zamierzonej przez Ciebie zmiany.”

0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This