Próbka trenerska w 5 minut

Czy w 5 minut można pokazać próbkę umiejętności trenerskich? Zamiast mówić o szkoleniach, pokazaliśmy w jaki sposób je prowadzimy. Nauka przez praktykę. Podczas 5 minutowego wystąpienia w grupie BNI Wspólna pokazaliśmy próbkę naszych umiejętności trenerskich: Pawel Kaczmarczyk, Marcin Mydlak i Robert Łężak.  Inaczej niż zwykle na szkoleniach poprosiliśmy uczestników o wyjęcie telefonów komórkowych.

Uczestnicy otrzymali sms z linkiem do strony na której była umieszczona instrukcja z zadaniem. Instrukcja to opis profilu pracownika z pytaniem: czy decydują się go zatrzymać w organizacji i dalej rozwijać czy zwolnić? Każdy z uczestników poprzez telefon komórkowy mógł zagłosować.

Wyniki głosowania pokazaliśmy na ekranie monitora by pokazać ile osób zagłosowało i żeby uwiarygodnić głosowanie. Uczestnicy byli zaskoczeni że tak można tak głosować z telefonu komórkowego. Wszyscy zaangażowali się w ćwiczenie i z uwagą słuchali co mieliśmy do przekazania. Ta forma krótkiej prezentacji sprawiła że nasza prezentacja była ciekawa i dobrze zapamiętana a uczestnicy mieli sporo odkryć na swój temat. Uczenie poprzez praktykę – Norman Benett

0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This