Prelegentem głównym wydarzenia jest Jacek Walkiewicz, znany mówca motywacyjny. Podczas konferencji jednak zaplanowane jest jeszcze wiele dodatkowych aktywności.  

W pierwszej części swoją prezentację pt. „Budowanie świadomości siebie” poprowadzi Kalina Grela oraz Robert Łeżak, certyfikowani coachowie oraz mentorzy z wiodącej szkoły coachów i mentorów w Polsce. Prowadza oni również wykłady w Wyższej Szkole Handlowej w Warszawie oraz na innych uczelniach.

Konferencja jest wydarzeniu pod tytułem: „Skąd przybywasz? Dokąd zmierzasz?”.

Pytanie to będziemy rozpatrywać dwupłaszczyznowo. Pytamy Was, Polaków, skąd tutaj przybyliście? Co Was tutaj przyprowadziło? Gdzie skierowane są teraz stery Waszego życia? Jednocześnie zastanowimy się nad naszą przeszłością, drogą, która jest już za nami. Dlaczego przybywasz właśnie z tego, a nie innego miejsca? Jak Twoja przeszłość ukształtowała Ciebie jako człowieka? Gdzie się obecnie znajdujesz? A co najważniejsze, gdzie widzisz siebie w przyszłości? Dokąd zmierzasz? Jakie są Twoje cele, marzenia? Jak zamierzasz je zrealizować? Czy znajdujesz się na odpowiedniej drodze?

Konferencja będzie składała się z trzech głównych bloków oraz kilku bloków pobocznych:

Początek: godz. 15.30

1. Prezentacja Kaliny i Roberta Łeżaków

2. Krótka przerwa z napojami oraz przekąskami

3. Wystąpienie JACKA WALKIEWICZ i zaraz po nim panel Q&A z Panem Jackiem

4. Warsztat przeprowadzony przez Kalinę i Roberta Łężaków

5. Sesja networkingowa uczestników konferencji przy muzyce live, lampce wina i cateringu obsługiwanym przez profesjonalnego szefa kuchni (RestaurantAtHome)

Zakończenie: godz. 21.00

Co? Konferencja „Skąd przybywasz? Dokąd zmierzasz?” – prelegenci: Kalina Grela, Robert Łeżak, Jacek Walkiewicz.

Gdzie?
 Diamant Theater (Theaterzaal & Kleine Zaal), Diamanthorst 183, 2592 GD Haga (Den Haag), Zuid-Holland, Holandia / Nederland [MAPKA tutaj]

Kiedy? Niedziela 7 kwietnia 2019 od godziny 15.30 do 21.00

Bilety dostępne są online TUTAJ

Media PartnerNiedziela.NL

OrganizatorStorytelling Conference

POLECAMY!!!

0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This