Wyjazdy z coachingiem

3 dzień zajęć z rozwojem osobistym na Maderze. Cały dzień obfitował w niespodziewane zwroty akcji. Zaczęło się od jazdy miejskim autobusem gdzie mogliśmy nawiązać nowe relacje z lokalnymi mieszkańcami a skończyło się na wspaniałym obiedzie i wyśmienitym deserze. Przez cały dzień towarzyszył nam dobry nastrój, odkrywanie swoich mocnych stron i przemienna pogoda na zmianę słońce i deszcz. Zapraszamy jutro na następne relacje z podróży z coachingiem na Maderze.

Coaching Travel to nowa forma spędzania wolnego czasu z rozwojem osobistym w czasie podróży. Prowadzimy 7 dniowe wyprawy z rozwojem osobistym w małych 10-14 osobowych grupach. W trakcie wycieczek prowadzimy warsztaty rozwojowe, dzięki którym możesz lepiej poznać siebie.

Prowadzimy również wyjazdy 3 dniowe dla firm z elementami warsztatu i coachingu grupowego (team coachingu).

Dla kogo jest wyjazd?

Wyjazd jest dla wszystkich, którzy pragną się rozwijać i wzbogacać samych siebie poprzez lepsze zrozumienie swoich zachowań i postaw a tym samy lepszą komunikację z innymi i z otoczeniem.

Zobacz więcej

Czym jest coaching?

Coaching to proces, którego głównym celem jest wsparcie Ciebie w dokonaniu zamierzonej przez Ciebie zmiany w oparciu o Twoje zasoby, wartości, umiejętności i doświadczenie.

Zobacz więcej

Co daje połączenie coachingu z podróżowaniem?

To przede wszystkim wyjście ze strefy komfortu i postawienie się w innej przestrzeni, która namawia i prowokuje nas do szukania nowych rozwiązań, nowych pomysłów na siebie.

“Pomogę urzeczywistnić Twój pierwszy krok w dokonaniu zamierzonej przez Ciebie zmiany.”

0
Would love your thoughts, please comment.x
Share This